OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Parafínové zábaly


MINISAUNA

PARAFÍNOVÝ KÚPEĽ A ZÁBAL

 

Termoterapia je jedna z najstarších prírodných terapií. Parafínové zábaly predstavujú procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky. Pôsobia ako mini-sauna. Využíva pozvoľné predávanie suchého tepla z parafínu na hĺbkové prehriatie, ktoré vyvolá reakciu termoregulačného typu.V dôsledku toho dochádza k zlepšeniu prekrvenia ošetreného miesta a tým k stimulácii regenerácie tkaniva,uvoľneniu svalových spazmov. Parafínové zábaly nepomáhajú len na uvoľnenie a zníženie bolesti pohybového aparátu, ale majú aj blahodárny účinok na celé telo, cítite sa uvoľnene, účinok je rýchly a dostavuje sa vysoký a okamžitý kozmetický efekt- pokožka je zamatovo hebká.

 

INDIKÁCIA LOKÁLNEJ APLIKÁCIE TEPLA

 

Problémy pohybového systému, poúrazového pôvodu, chronická reumatoidná artrída, bolesti drobných kĺbov končatín, chrbticový bolestivý syndróm, bolesti krížov, tenisový lakeť a všade tam, kde teplo prináša úľavu od bolesti

 

V KOZMETIKE

 

Parafínový zábal je veľmi príjemná aplikácia teplého kozmetického parafínu na tvár, dekolt, ruky alebo chodidlá. Dochádza k celkovému prehriatiu a hydratácii ošetrenej pokožky. V priebehu zábalu dochádza k odovzdaniu tepla a účinných minerálov do pokožky, zvyšuje sa jej prekrvenie, zmäkčuje sa a zvyšuje sa jej elasticita. Zároveň má blahodárny vplyv na drobné kĺby. Medzi najobľúbenejšie patria parafínové zábaly rúk. Pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli nielen spevnenie nechtov, krásna jemná hodvábna pokožka, jej viditeľné a okamžité omladnutie, ale dochádza k uvoľneniu drobných kĺbov, stuhnutého zápästia, ktoré sú následkom jednostrannej námahy(napr.práca na počítači).

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk