OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

NOVINKA !!! výživový doplnokORIN KOLAGÉN

NOVINKA !!!

V našom salóne si môžete kúpiť nový výživový doplnok firmy ORIN. 

Tento výživový doplnok ponúkame na základe reakcie našich klientov, ktorí na naše odporúčanie konzumovali VIAELASTIC po dobu jedného mesiaca. Už po jednom mesiaci konzumácie Viaelasticu sa im zlepšil ich zdravotný stav a uvádzajú, že rehabilitácie v zdravotníckych zariadeniach im nepriniesli také úľavy a zmiernenie bolesti ako to bolo pri mesačnom užívaní slovenského výživivého produktu firmy Orin

VIAELASTIC extra – 257g

Aby naše kĺby a chrupavky fungovali správne, potrebujú extra silnú výživu. Preto sme do jedného doplnku namiešali až 14 účinných zložiek. Komplexná kĺbová výživa je vhodná pre každého s problémami pohybového aparátu, pre aktívnych športovcov, ale aj pre tých, pre ktorých je prevencia dôležitá. Chutný ovocný nápoj v dennej dávke obsahuje 7 500 mg klinicky testovaného kolagénu, protizápalové zložky v podobe MSM, glukozamínu a vylepšili sme ho aj najkvalitnejšiu formu horčíka – aquamín.

 

Používame klinicky testovaný hovädzí kolagén

Keďže kvalita je pre nás prvoradá, do jednej dennej dávky VIAELASTIC Extra sme namiešali až 7 500 mg klinicky testovaného hovädzieho kolagénu, ktorý pochádza len z kráv chovaných na brazílskej tráve. Jeho účinky sú podložené klinickou štúdiou.

Je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva

 

Vďaka tomu, že ViaElastic Extra splnil všetky podmienky, je platne registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva. 

 7397/2017

Používame hydrolyzované kolagénové peptidy

Vo VIAELASTICU extra používame hydrolyzované kolagénové peptidy - najkvalitnejšiu formu kolagénu. Kolagénové peptidy z hovädzieho kolagénu sú pre človeka najlepšie stráviteľné a naše telo ich využije tam, kde je to potrebné (kĺby, chrupavky, šľachy). Hovoríme tak o bioaktívnom hydrolyzovanom hovädzom kolagéne.

 Vyrábame ho na Slovensku

Za pomoci našich odborníkov vyrábame ViaElastic Extra na Slovensku.

 Komplexná kĺbová výživa obsahuje až 14 pre kĺby prospešných látok

 

Prečo platiť za množstvo  doplnkov výživy a užívať vitamíny vhodné pre kĺby jednotlivo? Do ViaElasticu Extra sme už namiešali všetko, čo Vaše kĺby potrebujú. Denná dávka je až 12 250 mg (pre kĺby prospešných látok). Okrem klinicky testovaného kolagénu v ňom nájdete vitamín C, bez ktorého naše telo nedokáže kolagén spracovať. Obsahuje aj prírodnú látku MSM, ktorá potláča bolesti a zápaly bez vedľajších účinkov. Štúdie dokonca ukázali, že kombinácia MSM a glukozamínu, ktorý sa tiež nachádza vo Via Elasticu Extra je prínosom pri liečbe artritídy. Tento doplnok výživy obsahuje aj horčík a vápnik, ktoré sú základnými stavebnými prvkami kostry. Na trhu už nič podobné nenájdete. 
 a_petka

 CENNÍK

Za uvedené 257 gramové balenie v našom salóne zaplatíte 

za 1 kus............................................... 30 €

za 2 kusy (zľava na kus 2 €)............................56 €

pri kúpe 3 kusov a viac............za kus zaplatíte len 26 €